«

»

Kwi 03

Suplementy- substancje wspierające redukcję bądź masę

Nieważne czy jesteśmy podczas redukcji czy na masie to i tak są w stanie wspomóc nas suplementy Warszawa słynie z dużej ilości sklepów, które skupiają się na sprzedaży owych produktów.
Każdy wybierze oczywiście coś innego w zależności od potrzeb indywidualnych. Osoby, które chcą schudnąć i zgubić tym samym kilka kilogramów bądź więcej powinny zdecydować się na zakup białka w proszku. Jest to niezwykle ważny suplement dla tych, którzy walczą z redukcją tkanki tłuszczowej. Jednym z powodów dla których powinniśmy brać jego większą ilość jest fakt, że białko podczas trawienia jest spalane przez co są spalane także kalorie. Nie podwyższa ono również poziomu insuliny i nie zapełnia glikogenu. Musimy dbać właśnie o odpowiednią podaż białka. By zmaksymalizować efekt powinniśmy ograniczyć ilość przyjmowanych węglowodanów. Tłuszcze mogą pozostać na niezmienionym poziomie.
Dodatkiem do odchudzania może okazać się spalacz tłuszczu, który pobudza nas organizm. Najlepszym okresem do przyjmowania jest ten przed treningiem. Składniki zawarte w kapsułkach są w pełni naturalne więc nie musimy obawiać się o swoje zdrowie.
Jeśli chodzi o osoby, które chcą przybrać na masie to powinny one zdecydować się na zakup gainerów. Dla przypomnienia- przyrost masy ciała jest możliwy w sytuacji gdy przyjmujemy więcej kalorii niż pożytkujemy. Dlatego gainery są bardzo kaloryczne i zawierają one spore ilości węglowodanów. Nie tylko sama masa ciała jest ważna ale również ilość mięśni. Ważnym aspektem jest właśnie siłownia, która pozwala wyrobić sobie ciało. Jak w przypadku redukcji, tak też tu musimy zadbać o białko- to ono jest głównym budulcem mięśniowym.
Podsumowując suplementy diety są w stanie nam pomóc bez znaczenia czy jesteśmy w trakcie masy czy redukcji. Jeśli nie jesteśmy w stanie do końca dopiąć własnej diety to na pomoc przychodzą nam suplementy