«

»

Kwi 24

Smukłe ciało – dzięki body jet

Dbanie o swoją urodę i ciało, niejednej kobiecie spędzało sen z powiek. Ile z nas prowadziło nierówną walkę z bezskutecznym odchudzaniem. Biegamy, ćwiczymy, stosujemy dietę, wklepujemy i smarujemy. I nic. A czasem nie mamy już na to ochoty. Albo i czasu. I wtedy przychodzi do głowy, że może to dobra chwila na skorzystanie z profesjonalnych zabiegów. Jednak, aby od razu poddawać się pod działanie skalpela? Wiadomo fałdka na brzuchu jest oporna, ale, żeby ryzykować, może nie warto? Jeżeli Ciebie też dopadły takie obawy, jeżeli naczytałaś się przerażających historii z nieudanych zabiegów to medycyna estetyczna właśnie wyszła Ci na przeciw.
	Body jet

Okazuje się, że popularna liposukcja ma swoje nowe oblicze. Mniej inwazyjne od swojej poprzedniczki i wykorzystujące dobroczynne działania wody. To nowoczesne odsysanie tłuszczu zawiera w sobie efektywność i bezpieczeństwo zabiegu. Body jet poprzez strumień wodny (WAL: water-jet assisted liposuction), trwale usuwa zbędną tkankę tłuszczową, poprzez wypłukanie jej specjalnym roztworem. Podczas zabiegu lekarz robi drobne nacięcie poprzez, które wprowadza elastyczne kaniule i nimi rozbija nagromadzony tłuszcz, który można następnie odessać. Pozwala to również uniknąć obrzęku po zabiegu. Dzięki użyciu miejscowego znieczulenia, zabieg jest bezbolesny dla pacjenta. Ponad to, usuwany materiał można z powodzeniem użyć do wypełnienia innego miejsca jak np. piersi czy twarz.

Warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które niosą ze sobą nie tylko bezpieczeństwo zabiegu, ale też pewny efekt. Efekty potrafią być spektakularne. Można w łatwy sposób rozprawić się ze wszystkimi problematycznymi miejscami jak uda, brzuch czy pośladki. I co najważniejsze zrobić to w sposób bezpieczny i mniej inwazyjny. Warto zdecydować się na nowoczesne i pewne rozwiązania.