«

»

Maj 01

O Krakowskiej kawusi

Ktokolwiek, kto chociaż raz odwiedzał Kraków, który jest jednym z najpiękniejszych i najstarszych aglomeracji w Polsce, z całkowitą pewnością będzie chciał powrócić tutaj jeszcze nie jeden raz.
Na każdym turyście Kraków robi Największe wrażenie. Był on przecież drugą stolicą Polski, co ukoronowało tym, iż obfituje on w sporo zabytkowych miejsc.


kawa w Krakowie

Przed wjazdem do takiego ładnego miasta pożądane byłoby jest uczynić sposobną kwerendę. Powinniśmy w necie sprawdzić nie tylko, jakie zabytki koniecznie trzeba zobaczyć, jednak również dowiedzieć się do których klubów, restauracji, czy kafejki winniśmy pójść. W tym celu przylega Obowiązkowo skorzystać z wyszukiwarki google i wpisać w nią wyrażenie: kawiarnia Krakow

Oglądanie Krakowa najlepiej jest rozpocząć od Starego Rynku, swoją drogą charakteryzującego się unikalnością na skalę europejską. Każdym będącym w tym szczególnym miejscu, niezapomnianych wrażeń może dostarczyć widok Lajkonika – człowieka przebranego za Tatara odbywającego typowy taniec upamiętniający sukces w czasie najazdu Tatarów na byłą stolicę kraju. Taniec Lajkonika dojrzeć można jedynie w Krakowie, bo jest to on specjalnym obyczajem swoistym dla tego magicznego miasta.

kawa w Krakowie

Na Starym Rynku w Krakowie, spotkać też możemy mnóstwa zwykłych artystów: malarzy, mimów, oraz ulicznych grajków. Wszystko to opiewa piękny i niepowtarzalny anturaż, który nieodmiennie wiecznie zachwyca wszystkich przybywających do tego miasta.

Prezentując piękno Krakowa nie możemy zapomnieć też o wielu innych atrakcjach czekających w tej okolicy na turystów przyjeżdżających do tego przecudownego miasta. Można znaleźć tutaj bezkresną liczbę kafejki i restauracji, w jakich można nie tylko skosztować lokalnych przysmaków, ale też serdecznie zgonić czas słuchając muzyki na żywo.

A po dosknałą kae zapraszamy na
Lajkonik-pik