«

»

Lip 29

Niecodzienny prezent

Nietuzinkowy prezent

Szukasz idealnego pomysłu na prezent? Chciałbyś dać ukochanej osobie coś wyjątkowego i nietuzinkowego? Wszystkie prezenty, które przychodzą Ci na myśl są oklepane i nieoryginalne? Mamy dla Ciebie alternatywę! Sprezentuj swoim najbliższym pamiątkę, która zostanie z nimi na zawsze! Zainwestuj w ręcznie wykonany portret ze zdjęcia – prezent, który okaże się strzałem w dziesiątkę!

Tradycja wykonywania malowanych portretów już dawno odeszła w niepamięć. W dobie wszechogarniającej cyfryzacji wszystkie portrety, które wykonujemy zapisywane są na dysku aparatu lub komputera. Coraz rzadziej nawet wywołujemy takie zdjęcia. Robimy je masowo a w praktyce żadnego zdjęcia nie mamy. Portrety ze zdjęcia powstały z potrzeby przeciwstawienia się takiej rzeczywistości!

portret ze zdjęcia

Czym właściwie jest portret ze zdjęcia?

Portret ze zdjęcia to usługa, na którą decyduje się coraz więcej osób. Jest idealnym pomysłem na prezent dla pary młodej, dziadka, babci, przyjaciela czy przyjaciółki – jest absolutnie dla każdego! Wystarczy przez e-mail wysłać zdjęcie portretowe dobrej jakości a artysta zajmie się resztą. Portrety ze zdjęć można wykonywać dowolnej wielkości, od której następnie zależy cena obrazu. Trzeba pamiętać o tym, że proces namalowania takiego malowidła zajmuje trochę czasu, więc nie można zlecić jego wykonania na ostatnią chwilę. Czas, to jedna z najważniejszych rzeczy, którą trzeba pozostawić malarzowi w odpowiedniej ilości. Pospieszanie artysty może wpłynąć jedynie na naszą niekorzyść.

Jeżeli interesuje nas konkretny styl wykonania portretu powinniśmy przedyskutować tę kwestię z artystą wykonującym portret ze zdjęcia. Okazać się może, że malarz nie wykonuje tego typu obrazów i trzeba będzie zmienić nieco formę lub poszukać kogoś innego.

Portrety ze zdjęć

Oryginalność

Portrety ze zdjęć z pozoru mogą nie wydawać się odkrywcze, jednak w dzisiejszych czasach wnoszą wyraźny powiew świeżości do artystycznego świata. W zdominowanym przez fotografię i kinematografię świecie powrót do starszych form wyrazu może okazać się naprawdę ciekawym doświadczeniem. Spróbuj czegoś nowego i już dziś zamów dla siebie lub dla swoich bliskich wyjątkowy portret ze zdjęcia!