«

»

Lip 04

Jak najlepiej zagospodarować lokal?

Mniejsze lokum

W dobie mody na lokale o niewielkich metrażach, należy wyróżnić się kreatywnością, by stworzyć porządne, a równolegle funkcjonalne pomieszczenie na małej przestrzeni. Wspaniałym wyjściem będzie umiejscowienie wyposażenia posiadającego relatywnie dużo przestrzeni, innymi słowy łóżka na antresoli. Tak ulokowane łoże jest dużo bardziej funkcjonalne niż łóżko piętrowe, zezwalając na spożytkowanie powierzchni pod podwyższeniem. Łoże może pasować rozmiarami powierzchni antresoli, bądź antresola będzie jeszcze bardziej obszerna oraz zapewnia wielkie możliwości aranżacji.

łóżko na antresoli

Projektowanie pokoju

Antresola ma zastosowanie zazwyczaj w wielkich wnętrzach. Najwygodniejsze bywają te o wysokości 2 metrów, choć do zamiarów sypialnianych spisze się także ta o wielkości 1,2| metra. Struktura antresoli to najczęściej metalowe albo drewniane elementy wykończenia oraz drabinka lub schody, prowadzące na szczyt. Nie zapomnij o rezygnacji z intensywnego światła na suficie – fenomenalnie sprawdzą się żyrandole kierunkowe bądź taśmy świetlówek. Czy łoże na półpiętrze to dobry pomysł dla dziecka? Naturalnie, starczy tylko zatroszczyć się o poprawne zabezpieczenie całego projektu. Zamontuj barierki osłonowe i rozległe, wygodne wejście. Fantazji dziecka pozostaw aranżację półpiętra- zrobisz mu tym ogromną zabawę oraz zagwarantujesz idealną obszar tak do radości, jak i wypoczynku. Obszar pod antresolą to wyborne położenie na zaaranżowanie zakątka do nauki, z biurkiem oraz regałami.

łóżko na antresoli

Łóżko na antresoli to kapitalne rozwiązanie – pomaga ostrożnie spożytkować otwartą przestrzeń lokum, posiadając rozległe zakresy do wykazania się inwencją i oddając pokojowi oryginalny a także niepowtarzany charakter. Wpisuje się w niejeden prąd, od romantycznego po innowacyjny. Chcesz zachwycać niepowtarzalną wizualizacją wnętrza, a równocześnie cieszyć się efektywnością pomieszczenia – łóżko na antresoli to strzał w dziesiątkę.