«

»

Sie 08

Co należałoby znać odnośnie blaszaków?

Od czasu studiów żyję w Warszawie. Mój los nabrał tempa, kiedy odnalazłem pracę z moich snów i rozpocząłem zyskiwać sporo większe pieniądze. Niespodziewanie stać mnie było na sporo więcej, moje śnienia rozpoczynały się spełniać. Jako małolat nie myślałem o tym, aby odkładać środki gotówkowe. Wynająłem lepszy lokal oraz nabyłem pierwszy samochód. Czterokołowiec nie był najlepszym pomysłem, psuł się bardzo często, potrzebował ciągłych napraw.

blaszaki warszawa

Utrzymywanie pojazdu kosztowało mnie na szczęście nie tak znaczącą część dochodów. Musiałem wymyślić sposób jak mój samochód uchować przed miesiącami zimowymi. Nie chciałem aby definitywnie pokrył się rdzą od soli. Przeszkodę rozwikłały blaszaki Warszawa okazała się być wypełniona tymi niewielkimi garażami, w jakich bez trudności za niewielką należnością możesz trzymać co jeno zechcesz. Wynająłem prędko jeden na Ochocie. Blaszak położony był tak, iż odległość między nim a domem była niewielka. Sprawnie choćby w najogromniejsze chłody zdołałem dostać się w trakcie pięciu min. z mieszkania do garażu. Po jakimś okresie czasu, zarówno pojazd jak i moje małe cztery kąty przestały mi wystarczać. Wynająłem mieszkanie dwupoziomowe na Mokotowie. W tym momencie odległość między garażem, a domem była już odczuwalna.

Zamieniając auto poniechałem posiadanie garażu. Nowy samochód mogłem już parkować bezpiecznie w garażu pod ziemią, przynależącym do bloku, w którym zamieszkałem. Jaki to był komfort! Winda każdego dnia zawoziła mnie na miejsce do parkowania, a stamtąd już pod sama pracę dojeżdżałem moim, nie oszukujmy się, stanowczo lepszym samochodem. Mimo niezbyt łatwego startu za każdym razem będę ciepło wspominał blaszaki Warszawa podarowała mi wiele opcji z wykorzystaniem których obecnie nie jestem zmuszony korzystać. Ostatnimi czasy rozpocząłem się frapować, czy mimo wszystko kupno takiego blaszaka w Warszawie mógłby być wartościowym rozwiązaniem. Zawsze zdołałbym go dzierżawić i zarabiać dodatkowe pieniądze.