«

»

Mar 09

Atrakcyjne informacje na temat pokrowców na samochód.

Połowa sezonu zimowego już minęła, jednakże za oknami wciąż można dostrzec zaspy białego puchu, a temperatura spada sporo poniżej zera. Każdego dnia potrzebujemy drapać szyby swoich czterokołowców, a co gorsza borykać się z ich odpaleniem. Również posiadając nowiusieńki akumulator, zdarzyć się może, że bryka nie odpali. Najlepszym rozwiązaniem będzie wówczas skorzystanie z kabli wysokiego napięcia, jednak przy tym będziemy potrzebować innego pojazdu i pomocy osoby uczynnej. Żeby zaoszczędzić sobie czasu na odśnieżanie czterokołowca, wskazane jest obadać pokrowce samochodowe.

Pokrowce na fotele samochodowe

Plandeka na samochód

Obsługuję się je niezwykle prosto. Wystarczy bowiem wieczorową porą, czy też po skończonej roboty naciągnąć specjalny materiał na długość zupełnego auta, a sypiący śnieg zatrzyma się na nim, nie przenikając na karoserie. Wcześnie rano wystarczy tylko z jednej strony odwiązywać materiał, a pokrowiec na samochód złoży się sam w zbitą kulkę. Tworzywo sztuczne z którego jest uszyty, nie wsiąka wody, więc nie ma obowiązku mozolnego suszenia w garażu, jakiego z resztą prawdopodobnie nie mamy.
Gdy uda nam się już włączyć wóz, odśnieżyć i wyjechać w trasę do żłobka aby odwieźć dzieciaki, muszą one skończyć konsumować pokarm, z reguły na naszej tapicerce.

Pokrowce samochodowe

Pokrowiec na samochód

Wybierając mniejsze zło, pozwalamy maluchom zjeść bułkę albo rogalika, aczkolwiek kawałki i czekolada obejmuje kompletne nasze świeżo, umyte wnętrze. Na nieszczęście nie każde plamy da się doczyścić, dlatego pokrowce na fotele samochodowe to kapitalne rozwiązanie. Wystarczy je założyć, a jak zauważmy, iż są już naprawdę brudne, dać do pralni. Dzięki temu po raz drugi, nabiorą barw i staną się perfekcyjnie schludne, a nasza tapicerka będzie wyglądała jakby była prosto z salonu. Zaoszczędzimy do tego sporo pieniędzy, na profesjonalne czyszczenie wnętrza, i dodatkowo bez nerwów. Nasze pociechy także będą radosne nie słysząc gderania swoich opiekunów, ze względu następnych plam po budyniu.